Аула клубының кестесі

Алматы ауданы

1. «Алан» - Мүсірепов к-сі, 4/2

Басшысы Индира Абдикаримова 8 702 385 0135

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Шинкиокушинкай каратэ

19:00-20:30

 

19:00-20:30

 

19:00-20:30

 

 

2

Дзюдо

15:00-16:30

 

15:00-16:30

 

15:00-16:30

 

 

3

Фитнесс-каратэ

10:00-11:30

 

10:00-11:30

 

10:00-11:30

 

 

2. «Армандастар» - Армандастар к-сі, 2/3

Администратор Инна Кравченко 8 701 537 9979

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Хореография

 

11:00-13:00

14:00-16:00

 

11:00-13:00

14:00-16:00

 

 

 

2

Сурет

10:00-13:00

15:00-16:00

 

10:00-13:00

15:00-16:00

 

 

 

 

3

Домбыра

16:30-18:30

 

 

 

11:00-13:00

 

 

4

Қолөнер

10:00-13:00

15:00-16:00

 

10:00-13:00

15:00-16:00

 

 

11:00-12:00

12:00-13:00

 

5

Еркін күрес

09:00-11:00

19:00-21:00

19:00-21:00

09:00-11:00

19:00-21:00

19:00-21:00

09:00-11:00

19:00-21:00

10:00-12:00

 

6

Вокал

11:30-14:00

14:00-16:00

 

11:30-14:00

14:00-16:00

 

 

 

 

7

Каратэ

11:15-12:45

14:30-16:00

 

11:15-12:45

14:30-16:00

 

 

13:00-15:00

 

8

Бокс

10:00-12:00

16:00-18:00

 

10:00-12:00

16:00-18:00

 

10:00-12:00

16:00-18:00

16:00-17:00

17:00-18:00

 

9

Фитнес (18+)

20:00-22:00

 

20:00-22:00

 

20:00-22:00

10:00-12:00

 

10

Үстел теннисі

09:00-11:00

 

09:00-11:00

 

09:00-11:00

10:00-12:00

 

11

Қазақша күрес

 

17:00-19:00

 

17:00-19:00

17:00-19:00

17:00-19:00

 

12

Грек-рим күресі

 

09:00-11:00

09:00-11:00

09:00-11:00

 

10:00-12:00

 

13

Дзюдо

19:00-21:00

 

19:00-21:00

 

19:00-21:00

19:00-21:00

 

14

Қол күресі

15:00-17:00

 

15:00-17:00

 

15:00-17:00

15:00-17:00

 

 

3. «Жас Қанат» – Абылай-хан даңғылы, 49/3

Басшысы Руслан Жанболатулы 8 701 774 7288

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Хореография

10:00-12:00

18:00-20:00

 

18:00-20:00

 

10:00-12:00

18:00-20:00

16:00-18:00

 

2

Сурет

 

10:00-12:00

14:30-16:30

 

10:00-12:00

14:30-16:30

 

 

 

3

Музыка

08:30-10:30

16:15-17:00

 

 

08:30-10:30

16:15-17:00

 

 

 

4

Модельдік өнер

 

10:00-12:00

 

 

10:00-12:00

10:00-12:00

15:00-17:00

 

5

Бокс

09:00-11:00

17:00-19:00

 

09:00-11:00

17:00-19:00

 

09:00-11:00

17:00-19:00

 

 

6

Еркін күрес

 

11:00-13:00

18:00-20:00

 

11:00-13:00

18:00-20:00

 

11:00-13:00

18:00-20:00

 

7

Каратэ

 

09:00-11:00

15:00-17:00

 

09:00-11:00

15:00-17:00

 

09:00-11:00

15:00-17:00

 

8

Дзюдо

19:00-20:30

 

19:00-20:30

 

19:00-20:30

 

 

9

Шахмат

 

17:00-19:00

10:30-12:30

14:00-16:00

 

 

 

 

10

Қазақша күрес

17:30-19:00

 

17:30-19:00

 

17:30-19:00

 

 

11

Гимнастика

 

17:30-19:00

 

17:30-19:00

 

17:30-19:00

 

12

Қол күрес

10:00-12:00

16:00-18:00

 

10:00-12:00

16:00-18:00

 

10:00-12:00

16:00-18:00

 

 

13

Скаут қозғалысы

10:00-19:00

 

4. «Мирас» - Мичурино кенті, Бастау к-сі, 17/1

Администратор Диана Степанова 8 707 419 3556

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Хореография

 

11:00-13:00

15:00-17:00

 

11:00-13:00

15:00-17:00

 

 

 

2

Сурет/Қолөнер

12:00-14:00

 

16:00-18:00

 

 

13:00-17:00

 

3

Домбыра

 

10:00-12:00

 

15:30-17:30

 

 

 

4

Каратэ

09:00-10:30

16:45-18:15

 

09:00-10:30

16:45-18:15

 

 

10:00-12:00

 

5

Вокал

09:30-11:30

16:00-18:00

 

09:30-11:30

16:00-18:00

 

 

 

 

6

Футбол

18:00-20:00

 

18:00-20:00

 

18:00-20:00

10:00-12:00

 

7

Қол күрес

10:00-11:30

16:00-17:30

 

10:00-11:30

16:00-17:30

 

10:00-11:30

16:00-17:30

 

 

  

5. «Тарлан» - Мұстафин к-сі, 1/3

Басшысы Индира Абдикаримова 8 702 385 0135

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Киокушинкай каратэ

 

10:00-11:30

 

10:00-11:30

 

10:00-11:30

 

2

Қол күрес

 

20:00-21:30

 

20:00-21:30

 

20:00-21:30

 

3

Әскери самбо

 

08:30-10:00

 

08:30-10:00

 

08:30-10:00

 

4

Джиу-джитсу

 

16:30-18:00

 

16:30-18:00

 

16:30-18:00

 

 

6. «Темирлан» - Күйші Дина к-сі, 28

Басшысы Макен Каиров 8 777 654 4868

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Тоғызқұмалақ

10:00-12:00

15:00-17:00

10:00-12:00

15:00-17:00

 

 

 

 

 

2

Шахматы

 

 

10:00-12:00

15:00-17:00

10:00-12:00

15:00-17:00

 

 

 

3

Шашки

 

 

 

 

10:00-12:00

15:00-17:00

10:00-12:00

15:00-17:00

 

 

7. «Парасат»  Төреқұлұлы к-сі, 34

Басшысы Хасен Молдабаев 8 747 700 2101

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Сурет

16:30-18:00

 

16:30-18:00

 

16:30-18:00

 

 

2

Тоғызқұмалақ

15:00-16:30

 

15:00-16:30

 

15:00-16:30

 

 

 

8.  ОО  «Balausa Club» - К. Азербаев к-сі, 4/1

Басшысы Килара Алданыш 8 778 647 2862

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Үстел теннисі

10:00-11:30

15:00-16:30

 

10:00-11:30

15:00-16:30

 

10:00-11:30

16:00-17:30

 

 

2

Таэквондо

17:00-18:30

19:00-20:30

 

19:00-20:30

 

 

12:00-13:30

16:00-17:30

 

3

Шахматы

13:00-14:30

14:00-15:30

17:00-18:30

14:00-15:30

14:00-15:30

16:00-17:30

 

4

Бокс

 

17:30-19:00

 

19:15-20:30

 

19:15-20:30

 

5

Қазақша күрес

 

19:15-20:45

 

17:30-19:00

 

17:30-19:00

 

6

Домбыра

 

10:00-11:30

 

10:00-11:30

 

 

 

7

Логопед

 

12:00-13:00

 

 

12:00-13:00

 

 

 

9.  «Сандық» - К. Азербаев к-сі, 8

Басшысы Анель Кайраткызы 8 707 500 9111

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Fashion illustration (модельдеу өнері)

 

15:00-16:30

 

16:30-18:00

 

 

 

2

Тігін курстары

17:00-18:00

 

 

 

 

 

 

3

Көркем сурет өнері

 

 

17:30-19:00

 

 

 

 

4

Қолөнер

 

 

16:00-17:30

 

 

 

 

5

Сурет өнері негіздері

 

 

 

 

12:00-13:30

 

 

6

Мүсіндеу

 

 

 

14:00-15:30

14:00-15:30

 

 

 

10.  «23 style»  К. Азербаев к-сі, 4/1

Басшысы Адилет Отарбай 8 775 666 3322

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Брейк - данс           

15:00-16:30

 

15:00-16:30

 

15:00-16:30

 

 

 

11. «Алау»  К. Азербаев к-сі, 4/1

Басшысы Раушан Нусерова 8 702 920 7402

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Домбыра

10:00-12:00

14:00-16:00

 

10:00-12:00

14:00-16:00

 

10:00-12:00

14:00-16:00

 

 

2

Вокал

16:00-18:00

 

16:00-18:00

 

16:00-18:00

 

 

 

Байқоңыр ауданы

1.  «Эверест» - Күлтөбе к-сі, 11

Басшысы Галым Кожабеков 8 701 908 2614

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Футбол

 

10:00-12:00

 

 

 

14:00-16:00

10:00-14:00

2

Тогызкумалак

 

16:00-18:00

 

16:00-18:00

 

 

 

 

2.   «Астана» - ул. Жубанова, д.10

Басшысы Ерик Рыспаев 8 701 657 8533

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Бокс (10 жастан бастап)

09:00-10:30

16:30-18:00

 

09:00-10:30

16:30-18:00

 

09:00-10:30

16:30-18:00

 

 

2

Қол күрес (12 жастан бастап)

 

11:00-12:30

16:30-18:00

 

11:00-12:30

16:30-18:00

 

11:00-12:30

16:30-18:00

 

3

Карате (8 жастан бастап)

10:30-12:00

15:00-16:00

 

10:30-12:00

15:00-16:00

 

10:30-12:00

15:00-16:00

 

 

4

Еркін күрес (8 жастан бастап)

 

11:00-12:30

15:00-16:30

 

11:00-12:30

15:00-16:30

 

 

 

 

3. «Байтерек» - Жұбанов к-сі, 10

Басшысы Ерик Рыспаев 8 701 657 8533

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Көркем өнер (9 жастан бастап)

 

09:00-11:00

15:00-17:00

 

09:00-11:00

15:00-17:00

 

 

 

2

Вокал (8 жастан бастап)

 

 

 

10:00-12:00

14:00-16:00

 

10:00-12:00

14:00-16:00

 

3

Гитара (12 жастан бастап)

 

11:00-12:30

15:00-17:30

 

 

11:00-12:30

15:00-17:30

 

 

4

Домбыра (10 жастан бастап)

09:00-11:30

14:00-15:30

 

09:00-11:30

14:00-15:30

 

 

 

 

5

Шахмат (10 жастан бастап)

 

10:00-12:00

16:00-18:00

 

10:00-12:00

16:00-18:00

 

 

 

6

Қазіргі заманғы би (8-12 жас)

 

10:00-12:00

17:00-19:00

 

 

 

09:30-11:30

11:30-13:30

 

 

4.  «Байқоңыр» - Жубанов к-сі, 4

Басшысы Бахыт Айданбекова  8 708 887 2164

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Шахмат

 

18:00-20:00

 

18:00-20:00

 

 

 

2

Домбыра

11:30-12:30

15:30-16:30

 

11:30-12:30

15:30-16:30

 

 

 

 

3

Сурет

 

11:00-13:00

17:00-19:00

 

 

 

 

4

Вокал

 

15:00-17:00

 

15:00-17:00

14:00-16:00

11:00-13:00

 

5

Қолөнер

 

15:00-17:00

 

11:00-13:00

15:00-17:00

11:00-13:00

 

 

5. «Береке» - Отырар к-сі, 18а

Басшысы Жанат Жамантаева 8 702 440 5931

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Тоғызқұмалақ

15:00-17:00

 

 

 

10:00-12:30

16:00-18:00

 

 

2

Домбыра

 

 

16:00-18:00

10:00-12:00

 

 

 

3

Хореография

10:00-11:30

15:00-17:00

 

 

10:00-12:00

 

 

 

4

Мәнерлеп оқу (орыс тілінде)

 

9:30-11:00

14:30-16:00

9:00-10:30

14:30-16:00

 

 

 

 

5

Мәнерлеп оқу (қазақ тілінде)

 

16:00-18:00

 

13:30-15:30

14:00-16:00

 

 

6

Қуыршақ үйірмесі

 

 

10:30-12:00

18:00-19:00

 

15:00-17:30

 

 

 

            «Қайсар» азаматтық-құқықтық және әлеуметтік бастамалар орталығы - «Береке» АК» ҚБ – Отырар к-сі, 18а

Басшысы Гульнара Тугельбаева 8 701 512 2762

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Қоғамдық қабылдау және кітапхана

 

 

 

 

 

13:00-16:00

13:00-16:00

2

Вокал

14:00-16:00

 

14:00-16:00

 

14:00-16:00

 

 

3

Балаларға арналған кітап оқуды жақсы көретіндер клубы

 

19:00-20:30

 

 

 

 

 

4

Көркем өнр. Балалар бөлімі.

 

 

 

19:00-21:00

 

 

11:00-13:00

5

Дебат клубы

 

 

 

19:00-20:30

 

 

18:00-21:00

6

Қаржылық сауаттылық

 

 

 

 

 

15:00-18:00

 

7

Кітап және кино сүйгіштер клубы

 

 

 

 

 

 

15:00-19:00

 

6.  «Береке-спорт» - Отырар к-сі, 18а

Басшысы Аян Маханов 8 701 998 5377

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Қол күрес

 

09:30-11:00

16:00-18:00

 

09:30-11:00

16:00-18:00

 

09:30-11:00

16:00-18:00

 

2

Грек-рим күресі

19:30-21:00

 

19:30-21:00

 

19:30-21:00

 

 

3

Бокс

 

19:00-20:30

 

19:00-20:30

 

19:00-20:30

 

4

Дзюдо

10:00-11:30

 

10:00-11:30

 

10:00-11:30

 

 

 

7.  «Crossfit» - Кенесары к-сі, 42

Басшысы Олжас Даулетхан  8 777 151 5080

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Кроссфит

 

14:00-15:00

 

14:00-15:00

 

 

 

2

Карате киокошункай

11:00-12:00

 

11:00-12:00

 

11:00-12:00

 

 

3

Карате до

17:00-18:00

 

17:00-18:00

 

17:00-18:00

 

 

4

Грепплинг

16:00-17:00

 

16:00-17:00

 

16:00-17:00

 

 

 

8.  СШ №34 - Тайбурыл к-сі, 23

Басшысы Дастан Алдашев 8 701 194 1777

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

2

Киокошункай каратэ

 

09:00-10:30

 

09:00-10:30

 

 

 

 

8.  СШ №21» - К. Кемеңгерұлы к-сі, 4

Басшысы Дастан Алдашев 8 701 194 1777

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

2

Каратэ

10:00-12:00

 

 

10:00-12:00

 

10:00-12:00

 

«Есіл» ауданы

1.  «Арлан ТКД» - Сығанак к-сі, 18

Басшысы Юлия Кан  8 707 863 0403

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Таэквондо

 

20:00-21:30

 

20:00-21:30

 

 

 

2

Брейк Данс

 

 

 

 

 

13:00-14:00

13:00-14:00

3

Чирлидинг

 

 

 

 

 

 

 

4

Ағылшын тілі

09:00-10:00

 

 

 

 

 

 

 

2. «Есиль» - Сауран к-сі, 12/1

Басшысы Бакыт  Даулетбаев 8 777 416 4668

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Дзюдо

 

09:00-11:00

14:00-16:00

18:00-20:00

 

09:00-11:00

14:00-16:00

18:00-20:00

 

09:00-11:00

14:00-16:00

18:00-20:00

 

2

Каратэ кекушинкай

9:30 -11:00

16:30-18:00

 

9:30 -11:00

16:30-18:00

 

9:30 -11:00

16:30-18:00

 

 

3

Домбыра

10:00-13:00

 

 

 

15:00-19:00

10:00-13:00

 

4

Сурет және қолөнер

 

 

 

9:00-13:00

14:00-17:00

 

 

 

5

Бокс

 

 

 

 

 

 

 

6

Хореография

18:30-20:00

18:30-20:00

18:30-20:00

18:30-20:00

 

10:00-12:00

16:00-18:00

 

 

3.  «Family» - Фэмили таун ТК, Е 652 к-сі, 10

Басшысы Гульнара  Касымбекова 8 778 365 0000

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

English playing (5 жастан бастап)

15:30-17:00

     

15:30-17:00

   

2

Заманауи би (7-9 жас)

         

14:00-15:30

14:00-16:00

3

Заманауи би (10-12 жас)

         

15:30-17:00

16:00-18:00

4

Сурет/мүсіндеу

 

15:30-17:00

15:30-17:00

15:30-17:00

     

5

Дзюдо

20:00-21:40

 

20:00-21:40

 

20:00-21:40

 

18:00-20:00

6

Каратэ-до

 

17:00-18:30

 

17:00-18:30

 

17:00-18:30

 

7

Хореография

   

9:10-10:00

 

9:10-10:00

   

8

Аспаздық (танертеңгі топ)

 

10:00-12:00

 

10:00-12:00

     

9

Аспаздық (кешкі топ)

 

19:30-21:30

 

19:30-21:30

     

10

Көркем гимнастика (5-7 жас)

         

11:00-11:45

11:00-11:45

11

Эстрада билері (5-7 жас)

         

11:45-12:30

11:45-12:30

12

Көркем гимнастика (8-10 жас)

         

12:30-13:15

12:30-13:15

13

Эстрадные танцы (8-10 жас)

         

13:15-14:00

13:15-14:00

14

Брейк данс

 

18:30-19:30

 

18:30-19:30

 

20:10-21:30

20:10-21:30

 

4.  «Жұлдыз» - Фэмили таун ТК, Е 652 к-сі, 2, 8 оф.

Басшысы Гульнара Касымбекова  8 778 365 0000

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Қазақ тіліндегі 1 сынып ұзартылған курстары

         

10:00-11:00

10:00-11:00

2

Қазақ тілі  (№1 топ)

         

11:00-12:30

11:00-12:30

3

Қазақ тілі (№2 топ)

         

12:30-14:00

12:30-14:00

4

Шахмат (бастауыш топ)

         

16:00-18:00

16:00-18:00

5

Шахмат (бастауыш топ)

         

18:00-20:00

18:00-20:00

 

5.  СШ №69 - Ильинка кенті, Исатай батыр к-сі, 141

Басшысы Алла Кужатаева 8 776 190 3603

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Футбол

 

 

 

 

 

13:00-14:30

12:00-13:30

2

Сурет

11:00-12:00

11:00-12:00

 

 

 

10:00-11:00

 

Сарыарқа ауданы (4)

1.  «Ерасыл» - Сұлукөл к-сі, 14

Басшысы Дастан Алдашев 8 701 194 1777

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Киокушинкай кан каратэ

 

10:00-11:30

 

10:00-11:30

 

10:00-11:30

 

2

Каратэ-до

09:30-11:00

 

09:30-11:00

 

09:30-11:00

 

 

 

2.  «Шағала» - Московская к-сі, 18

Басшысы Айнара Пономарева 8 777 053 9597

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Хореография

16:00-18:00

 

16:00-18:00

 

16:00-18:00

 

 

2

ВИА

 

 

 

 

 

14:00-18:00

14:00-18:00

3

Сурет/қолөнер

09:00-13:00

 

09:00-13:00

 

 

 

 

4

Вокал

 

 

12:00-17:30

 

12:00-16:00

 

 

5

Шахмат

 

09:00-13:00

 

09:00-13:00

 

 

 

6

Домбыра

 

 

 

 

 

13:00-16:00

 

7

Еркін күрес

 

 

 

10:00-14:00

 

12:00-17:00

 

8

Жас туристтер

 

10:00-14:00

 

 

 

10:00-14:00

 

 

3.  «Жас Барыс» - Арқалық к-сі, 18

Басшысы Дастан Алдашев 8 701 194 1777

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Қазақша күрес

 

09:00-10:30

 

09:00-10:30

 

09:00-10:30

 

2

Дзюдо

 

19:00-20:30

 

19:00-20:30

 

19:00-20:30

 

3

Шахмат

 

17:00-18:30

 

17:00-18:30

 

17:00-18:30

 

4

Сурет

 

10:00-11:30

 

10:00-11:30

 

10:00-11:30

 

5

Шинкиокушинкай каратэ

10:00-11:30

 

10:00-11:30

 

10:00-11:30

 

 

 

4.  «Pro Fit» - Құтпанов к-сі, 5/1

Басшысы Борамбаева Альмира  8 701 393 4270

Атауы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Самбо

 

10:00-11:30

 

10:00-11:30

 

10:00-11:30

 

2

Дзюдо

12:30-13:30

 

12:30-13:30

 

12:30-13:30

 

                                                                                             

Материалдарды қандай да бір жолмен пайдалануға – Нұр-Сұлтан қаласының ресми сайтына белсенді гиперсілтеме болған жағдайда жол беріледі http://astana.gov.kz