«Алматы» ауданы (11)

Аула клубы атауы

Мекен-жайы

Жұмыс режимі

 

Шығармашылық бірлестіктер, секциялар, жұмыс бағыты

 

1

«Армандастар»

Армандастар кенті, Армандастар к-сі, 2/3

09:00-18:00
Дүйсенбі-бейсенбі

Хореография, сурет салу, домбыра, сәндік-қолданбалы өнер, еркін күрес, вокал, каратэ, бокс, фитнес, шахмат, лезгинка, грек-рим күресі, дзюдо, қоян қолтық ұрыс сияқты секциялар мен үйірмелерге қатысуға жағдайлар жасалған.
Басшысы: Азамат Каримов 8 701 099 2212

2

«Жас Канат»

Абылай-хан д., 49/3

09:00-18:00
Дүйсенбі-бейсенбі

Хореография, сурет салу, музыка (домбыра), техникалық модельдеу, бокс, еркін күрес, каратэ, дзюдо, шахмат, қазақша күрес сияқты секциялар мен үйірмелерге қатысуға жағдайлар жасалған.
Басшысы: Руслан Жанболатулы 8 701 774 7288

3

«Сандык»

К. Азербаев к-сі, 8

09:00-18:00
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Шертер, сурет салу, қолөнер сияқты секциялар мен үйірмелерге қатысуға жағдайлар жасалған.
Басшысы: Рауза Жакеновна 8 705 676 81 81

4

«Алан»

Мусрепов к-сі, 14/2

09:00-21:00
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Киокушинкай каратэ, бокс, қоян қолтық ұрыс, каратэ-до, еркін күрес сияқты секциялар мен үйірмелерге қатысуға жағдайлар жасалған.
Басшысы: Кравченко Инна 8 701 537 99 79

5

«Мирас»

Мичурино к., Бастау к-сі, 17/1

09:00-19:30
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Хореография, сурет салу, сәндік-қолданбалы өнер, домбыра, каратэ, вокал, футбол, қоян қолтық ұрыс, лезгинка, шахмат, тігін ісі сияқты секциялар мен үйірмелерге қатысуға жағдайлар жасалған.
Әкімші: Диана Степанова 8 707 419 3556

6

«Тарлан»

Мустафин к-сі, 1/3

09:00-21:30
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Киокушинкай каратэ, қоян қолтық ұрыс, каратэ-до, джиу-джитсу сияқты секциялар мен үйірмелерге қатысуға жағдайлар жасалған.
Басшысы: Сайлаубаев Ильяс 87758097971

7

«Темирлан»

Күйші Дина к-сі,28

09:00-18:00
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Тоғызқұмалақ, шахмат, шашки сияқты үйірмелермен айналысуға жағдайлар жасалған.
Басшысы: Абишев Калкеш Сулейменович 8 747 234 1968

8

«Balausa Club»

К. Азербаев к-сі, 4/1

09:00-21:00
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Тхэквондо, шахмат, бокс, каратэ, домбыра, вокал сияқты секциялар мен үйірмелерге қатысуға жағдайлар жасалған.
Басшысы: Асылбеков Серикбай 87781507601

9

«Алау»

К. Азербаев к-сі, 4/1

10:00-17:00
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Домбыра үйірмесіне қатысуға жағдайлар жасалған.
Басшысы: Султанов Асхат 8 701 084 0008

10

«Лидер»

Күйгенжар к.

18:00 дейін
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Үстел теннисі, хореография, қазақша күрес секциялар мен үйірмелеріне қатысуға жағдайлар жасалған.
Басшысы: Валеева Динара Дуйсенгалиевна 8 707 373 93 42


11

«Қол өнер»

Нәжімеденов к-сі, 10/3

Күн сайын 10:00-17:00

Сурет салу, көркем өнер, қолқнер үйірмелеріне қатысуға жағдайлар жасалған.
Басшысы: Рауза Жакеновна 8 775 909 36 50

«Байқоңыр»(9)

Аула клубы атауы

Мекен-жайы

Жұмыс режимі 

 Шығармашылық бірлестіктер, секциялар, жұмыс бағыты 

1

«Астана»

Жубанов к-сі, 10

09:00-21:00
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Бокс, қоян-қолтық ұрыс, каратэ, өзін-өзі қорғау секцияларына қатысуға жағдайлар жасалған.
Басшысы: Ерик Рыспаев 8 701 657 8533,
8 778 434 40 40

2

«Байтерек»

Жубанов к-сі,10

09:00-18:00
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Көркем өнер, вокал, гитара, домбыра, шахмат, заманауи би, әдеби оқу, мобилография, чирлидинг сияқты секциялар мен үйірмелеріне қатысуға жағдайлар жасалған.
Сейфуллин Бауржан 8 701 227 26 21

3

«Байконур»

Жубанов к-сі,4

09:00-18:00
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Шахмат, домбыра, сурет салу, вокал, қолөнер үйірмелеріне қатысуға жағдайлар жасалған.

Басшысы: Бахыт Айданбекова 8 708 887 2164

4

«Береке»

Отырар к-сі, 18а

09:00-18:30
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Тоғызқұмалақ, домбыра, хореография, әдеби оқу үйірмелеріне қатысуға жағдайлар жасалған.
Басшысы: Жамантаева Жанат Жусуповна 8 776 138 7746

5

«Береке-спорт»

Отырар к-сі, 18а

09:00-22:00
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Дзюдо, қоян-қолтық ұрыс, грек-рим күресі, бокс, киокушинкай каратэ секцияларына қатысуға жағдайлар жасалған.
Басшысы: Нурбек Еримбетов 8 775 156 5054

6

«Шымыр»

Әл-Фараби к-сі, 53/3.

09:00-22:00
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Кикбоксинг, фул-контак, К1, Фулконтак - Лоукиком, Лайт-котакт, Семи-контакт секцияларына қатысуға жағдайлар жасалған.
Басшысы: Шымиров Данияр Дакенович
8 702 348 0003

7

«Эверест»

Культобе к-сі, 11

09:00-18:00
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Футбол, тоғызқұмалақ сияқты секциялар мен үйірмелеріне қатысуға жағдайлар жасалған.
Басшысы: Галым Кожабеков 8 701 908 2614

8

«Tahtay»

Кеменгерұлы к-сі, 6/1

09:00-22:00
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Жекпе-жек, ұрыстық самбо, ұлттық би, ММА, панкратион, джиу-джитсу сияқты секциялар мен үйірмелеріне қатысуға жағдайлар жасалған.
Басшысы: Тахтай Василий 8 707 031 23 99

9

«Самгау»

Жолымбетская к-сі, 43

09:00-22:00
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Джиу-джитсу, каратэ, бокс, дзюдо, қоян-қолтық ұрыс, тхэквондосияқты секциялар мен үйірмелеріне қатысуға жағдайлар жасалған.
Басшысы: Даурен Айрат Кайратулы 8 702 384 34 07

«Есіл» ауданы (3)

Аула клубы атауы

Мекен-жайы

Жұмыс режимі

Шығармашылық бірлестіктер, секциялар, жұмыс бағыты

1

«Есиль»

Сауран к-сі, 12/1

09:00-22:00
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Самбо, еркін күрес, домбыра, сәндік-қолданбалы өнер мен сурет салу, каратэ-до, ММА, қоян-қолтық ұрыс, хореография сияқты секциялар мен үйірмелеріне қатысуға жағдайлар жасалған.
Басшысы: Куанышева Айым708 312 55 02

 

2

«Уркер»

СыпыраЖырау к-сі, 1

09:00-20:00
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Хореография, футбол, үстел теннисі сияқты секциялар мен үйірмелеріне қатысуға жағдайлар жасалған.
Басшысы: Кужатаева Алла Аскербаевна
8 776 190 36 03

 

3

«Babytown»

Кабанбай Батыр к-сі, 5

09:00-20:00
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Каратэ, жүзу, хореография, сурет салу, глинотерапия сияқты секциялар мен үйірмелеріне қатысуға жағдайлар жасалған.
Басшысы: Жанат Айдарбековна 702 151 33 33

 

«Сарыарқа» ауданы (4)

Аула клубы атауы

Мекен-жайы

Жұмыс режимі

 Шығармашылық бірлестіктер, секциялар, жұмыс бағыты 

1

«Шагала»

Мәскеу к-сі, 18

11:00-18:00
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Хореография, каратэ, вокал, шахмат, домбыра, еркін күрес, сурет салу сияқты секциялар мен үйірмелеріне қатысуға жағдайлар жасалған.
Басшысы: Айнара Пономарева 8 777 053 9597

 

2

«ЖасБарыс»

Кайнар к-сі,10

09:00-21:00
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Дзюдо, самбо, шахмат, каратэ, қазақша күрессияқты секциялар мен үйірмелеріне қатысуға жағдайлар жасалған.
Әкімші: Сайлаубаев Ильяс 8 775 809 79 71

 

3

«Pro Fit»

В. Бартольд к-сі, 54

08:00-22:00
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Джиу-джитсу, каратэ, қазақша күрес, бокс, самбо, дзюдо, қоян-қолтық ұрыс, тхэквондо, хореография, йога, фитнессияқты секциялар мен үйірмелеріне қатысуға жағдайлар жасалған.
Басшысы: Борамбаева Альмира 8 701 393 4270

 

4

«Динамо»

Потанин к-сі, 14

08:00-22:00
Демалыс: Дүйсенбі-бейсенбі

Джиу-джитсу, каратэ, қазақша күрес, бокс, самбо, дзюдо, қоян-қолтық ұрыс, тхэквондо, хореография, йога, фитнессияқты секциялар мен үйірмелеріне қатысуға жағдайлар жасалған.
Әкімші: Абирдинов Болат Рамазанович
8 777 733 83 85

 

27 аула клубындағы үйірмелер мен секцияларға қатысатын тәрбиеленушілер саны – 2800-ден астам.
Спорттық секциялар саны – 28;
Шығармашылық үйірмелер – 23;
Штат саны – 150 адам.

Материалдарды қандай да бір жолмен пайдалануға – Нұр-Сұлтан қаласының ресми сайтына белсенді гиперсілтеме болған жағдайда жол беріледі http://astana.gov.kz